Föremål som liknar litografi Etsning
7063 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2024
4228 Litografi
Såld: 250 kr
Såldes den 16 januari 2023
6068 Färglitografier
Såld: 1.900 kr
Såldes den 9 januari 2023
3298 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 18 april 2022
7539 Mappar med lit..
Såld: 200 kr
Såldes den 12 november 2018
4697 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 29 oktober 2018
5723 Färlitografier
Såld: 250 kr
Såldes den 8 maj 2017
1428 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 4 april 2016
8572 Litografier
Såld: 1.200 kr
Såldes den 2 maj 2011